RU
Головна
Життя
21:10, 8 Травня
Информатор UA

Интро

Турецький лоукостер Pegasus Airlines відкриває регулярні рейси зі Стамбула до Херсону. Перший політ призначений на 3 червня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на avianews.com . Авіакомпанія вже погодила час польотів з аеропортами Літати зі Стамбулу до Херсону Pegasus Airlines буде два рази на тиждень в денний час по четвергах та неділях. Розклад передбачає вильоти зі Стамбулу о 12:30 і прибуття до Херсону о 13:55. Зворотні рейси будуть виконуватися з Херсону о 14:55 з прибуттям до Стамбулу о 16:40. На маршруті Херсон-Стамбул Pegasus Airlines складе конкуренцію інший турецькій авіакомпанії - Turkish Airlines. Нагадаємо, 15 травня Туреччина запровадить нові правила, які звільнять пасажирів з України від необхідності здавати ПЛР-тест для вильоту. Це дозволить туристам економити близько тисячі гривень. Раніше Інформатор повідомляв, що влітку лоукостер Pegasus Airlines полетить з регіонів України до турецьких курортів. Також повідомлялося, Turkish Airlines повернула харчування періоду до пандемії на рейсах з трьох українських міст.

Лоукостер Pegasus Airlines полетить зі Стамбулу до Херсону

Читать на русском
Лоукостер Pegasus Airlines полетить зі Стамбулу до Херсону

Авіакомпанія вже погодила час польотів з аеропортами

Турецький лоукостер Pegasus Airlines відкриває регулярні рейси зі Стамбула до Херсону. Перший політ призначений на 3 червня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на avianews.com .  

Авіакомпанія вже погодила час польотів з аеропортами

Літати зі Стамбулу до Херсону Pegasus Airlines буде два рази на тиждень в денний час по четвергах та неділях.

Розклад передбачає вильоти зі Стамбулу о 12:30 і прибуття до Херсону о 13:55. Зворотні рейси будуть виконуватися з Херсону о 14:55 з прибуттям до Стамбулу о 16:40.

На маршруті Херсон-Стамбул Pegasus Airlines складе конкуренцію інший турецькій авіакомпанії - Turkish Airlines.

Нагадаємо, 15 травня Туреччина запровадить нові правила, які звільнять пасажирів з України від необхідності здавати ПЛР-тест для вильоту. Це дозволить туристам економити близько тисячі гривень.

Раніше Інформатор повідомляв, що влітку лоукостер Pegasus Airlines полетить з регіонів України до турецьких курортів.

Також повідомлялося, Turkish Airlines повернула харчування періоду до пандемії на рейсах з трьох українських міст.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.