«Жити на повну» — трек про те, що важливо насправді: бути поруч із коханою людиною, будувати спільне життя, мріяти про дітей і просто насолоджуватись кожним моментом разом.
Американська валюта впала в ціні на 3 копійки
Національний банк України на 23 вересня встановив курс долара на рівні 26,67 грн / долар. Курс євро встановлений на рівні 31,28 грн / євро. Він впав в ціні на 7 копійок.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на дані регулятора .
Курс валют НБУ на 23 вересня:

Нагадаємо, в Нацбанку розраховують, що Україна отримає два транші від МВФ.Крім того, українські банки зобов'язали друкувати договори великим шрифтом і прописувати всі умови.
Також Інформатор писав, що Всесвітній банк виділив Україні 411 млн доларів .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .