«Кременчук» і «Краматорськ» влаштували розгром опонентам

«Кременчук» продовжив переможну серію.

Двічі програючи по ходу зустрічі, «Кременчук» ще в першому періоді зробив заділ для великої перемоги. Форвард «Краматорська» закинув чотири шайби «Крижаним Вовкам».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 24 січня, відбулися два поєдинки двадцять восьмого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Кременчук» приймав «Маріуполь», а «Крижані Вовки» грали з «Краматорськом».

У Кременчуці на арені «Айсберг» чемпіон України ХК «Кременчук» зустрівся з «Маріуполем». Гості вийшли вперед вже на другій хвилині. Агєєв виявився найспритнішим у боротьбі на п'ятачку, підібрав шайбу і відправив її в ворота Давлетшина. Господарі відігралися в ході контратаки. Що вийшов з лави штрафників Варава підхопив шайбу, зблизився з голкіпером «Маріуполя» Дуве і точним кидком зрівняв рахунок.

«Кременчук» заробив відразу два видалення, і на 10-й хвилині «Маріуполь» скористався подвійною чисельною перевагою. Чердак кидком під поперечину завершив розіграш шайби в зоні «Кременчука». А вже через хвилину Денискин кидком з кола для вкидань знову зрівняв рахунок. Тепер чисельну перевагу отримав «Кременчук» і реалізував її за 5 секунд до появи на майданчику видаленого гравця. Орлов кинув, а Дубінін, підставивши ключку, переправив шайбу у ворота і вперше в матчі вивів команду господарів вперед. Тренер «Маріуполя» Сергій Вітер, який 24 січня відзначав свій день народження, замінив голкіпера, випустивши на лід Качулу. Але і Качула недовго залишався «сухим». За три хвилини до перерви Орлов відправив четверту шайбу у ворота «Маріуполя».

«Кременчук» продовжив атакувати і в другому періоді. Качула впорався з кидками Орлова і Тютченка, не дозволивши форвардам «Кременчука» збільшити рахунок. На 8-й хвилині Тютченко знову загрожував воротам «Маріуполя» але переграти воротаря не зумів. «Маріуполь» зрідка, але все ж турбував Давлетшина, не даючи розслабитися голкіперу «Кременчука». На 34-й хвилині рахунок став 5: 2. Арбітр матчу після довгого перегляду відео-повторів прийняв рішення, що шайба після кидка Коробова побувала у воротах «Маріуполя» і через дірку в сітці вилетіла на майданчик.

Третій період почався з атак «Маріуполя». На 42-й хвилині Давлетшін відбив кидок Градусова. Але і голкіпер «Кременчука» виявився безсилим, коли Бондаренко відправляв шайбу у ворота на 46-й хвилині. Гра перемістилася ближче до воріт «Маріуполя». Качула парирував кидки Коробова і Денискина, але на 52-й хвилині все ж пропустив. Денискин зіграв на добиванні, з п'ятачка відправивши шайбу в ворота. «Маріуполь» отримав чисельну перевагу 5 на 3, але закинути не зміг. На 58-й хвилині Орлов реалізував вихід один на один, а за 24 секунди до кінця матчу Ворона провів восьму шайбу в ворота «Маріуполя».

У Броварах «Крижані Вовки» приймали «Краматорськ». У суботу, 23 січня, команди провели пропущений матч першого туру. У тому поєдинку сильнішими виявилися гості,перемігши з рахунком 5: 2.

«Краматорськ» вийшов вперед вже на 4-й хвилині матчу. Кривошапкин увійшов в зону суперника і кидком з-під захисника відкрив рахунок в матчі. А вже через 40 секунд Гринь закинув другу шайбу. «Вовки» відразу ж замінили голкіпера, випустивши на майданчик Стельмаха. На 10-й хвилині ресурсів не реалізував вихід один на один зі Стельмахом. Черемнов не дав занудьгувати Короваєву, перевіривши пильність голкіпера «Краматорська».

На 4-й хвилині другого періоду «Крижані Вовки» одну шайбу відіграли. Хеффернан в боротьбі на п'ятачку зумів проштовхнути шайбу в ворота «Краматорська». Однак вже через хвилину ресурсів кистьовим кидком повернув «Краматорську» перевагу у дві шайби. У наступній атаці, після кидка Золотухіна, тільки каркас воріт врятував «Вовків» від ще однієї пропущеної шайби. В середині періоду господарі отримали чисельну перевагу і міцно влаштувалися в зоні «Краматорська». Однак оборона команди гостей впоралася з усіма загрозами. На 37-й хвилині ресурсів кидком у верхній кут реалізував вихід один на один зі Стельмахом. На останній хвилині періоду Гринь оформив дубль, відправивши шайбу під перекладину. Гринь вирішив на цьому не зупинятися і за 20 секунд до перерви закинув ще раз.

У третьому періоді місце в воротах «Краматорська» зайняв Шевчук. Небезпечних моментів виникало не так вже й багато, адже результат поєдинку практично не викликав сумнівів. Однак хокеїсти «Краматорська» вирішили збільшити свої статистичні показники. На 48-й хвилині Гринь зіграв на добиванні після свого ж кидка, відзначившись у матчі четвертий раз. А на 55-й хвилині Сурсов підставив ключку під кидок партнера, підправив шайбу у ворота, і оформив хет-трик.

• «Кременчук» - «Маріуполь» 8: 3 (4: 2, 1: 0, 3: 1);
  • «Крижані Вовки» - «Краматорськ» 1: 8 (0: 2, 1: 4, 0: 2).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 27 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря»,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .