Політика

У ТКГ не змогли узгодити розблокування КПВВ «Щастя» і «Золоте»

Читати російською
Робота в цьому напрямку ще триває

У четвер, 19 листопада, сторони гуманітарної підгрупи у Тристоронній контактній групі не змогли домовитися про розблокування роботи контрольно-пропускних пунктів "Щастя" і "Золоте".

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Українській делегації у ТКГ.

Так, сьогодні сторони узгодили технічні деталі щодо розблокування Росією роботи КПВВ "Золоте" і "Щастя", але робота в цьому напрямку ще триває.

"На жаль, незважаючи на пропозицію української делегації, представників ОБСЄ, МЗС Франції та ФРН, провести засідання політичної та безпекової підгруп, російська сторона відмовилася", - йдеться у повідомленні.

За словами радника з інформаційної політики української делегації в ТКГ Олексія Арестовича, це виглядає як "затягування процесу".

"Узгоджено дрібні технічні деталі, на яких наполягає російська сторона. Це виглядає як затягування процесу. Але ми проявляємо добру волю і продовжуємо погоджувати ці питання», - заявив він в коментарі "Новинам Донбасу".

Чергове засідання ТКГ планується на 24-25 листопада.

Нагадаємо, на Донбасі 10 листопада відновили роботу КПВВ. При цьому фактичний пропуск здійснюється тільки на двох КПВВ, інші блокують окупанти.

Раніше Інформатор писав, що Росія не збирається з Україною відновлювати роботу всіх контрольних пунктів в'їзду-виїзду.