RU
Головна
COVID-19
12:51, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Ізраїль відкриє кордони для вакцинованих туристів з 1 липня. Діти до шести років, чиї батьки відповідають вимогам, також будуть допущені в країну. Про це заявила міністр внутрішніх справ країни Айєлет Шакед, - передає Інформатор . Невакциновані особи, які в'їжджають до країни, повинні будуть пройти карантин, як і невакциновані або ті, що не перехворіли ізраїльтяни, що повертаються з-за кордону. Зазначимо, раніше офіційний представник міністерства охорони здоров'я Ізраїлю заявив, що щеплені люди з країн з низьким рівнем ризику зможуть в'їхати до Ізраїлю без необхідності проходити серологічний тест, щоб довести наявність антитіл в їх крові. Нагадаємо, Україна і Ізраїль мають намір проводити присвячені історичній пам'яті заходи. Крім того, українська авіакомпанія припиняє польоти до Ізраїлю. Також Інформатор писав, що МОЗ Ізраїлю рекомендувало ізраїльським туристам не відвідувати Україну.Рекомендація стосується як вакцинованих, так і невакцинованих ізраїльтян. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Ізраїль відкриє свої кордони для вакцинованих туристів з 1 липня

Читать на русском
Ізраїль відкриє свої кордони для вакцинованих туристів з 1 липня

Всі люди, які в'їжджають до Ізраїлю з-за кордону, повинні пройти ПЛР-тест

Ізраїль відкриє кордони для вакцинованих туристів з 1 липня. Діти до шести років, чиї батьки відповідають вимогам, також будуть допущені в країну.

Про це заявила міністр внутрішніх справ країни Айєлет Шакед, - передає Інформатор .

Невакциновані особи, які в'їжджають до країни, повинні будуть пройти карантин, як і невакциновані або ті, що не перехворіли ізраїльтяни, що повертаються з-за кордону.

Зазначимо, раніше офіційний представник міністерства охорони здоров'я Ізраїлю заявив, що щеплені люди з країн з низьким рівнем ризику зможуть в'їхати до Ізраїлю без необхідності проходити серологічний тест, щоб довести наявність антитіл в їх крові.

Нагадаємо, Україна і Ізраїль мають намір проводити присвячені історичній пам'яті заходи.

Крім того, українська авіакомпанія припиняє польоти до Ізраїлю.

Також Інформатор писав, що МОЗ Ізраїлю рекомендувало ізраїльським туристам не відвідувати Україну.Рекомендація стосується як вакцинованих, так і невакцинованих ізраїльтян.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.