«Хімік» в непростому матчі обіграв «Одесу»

«Хімік» потіснив «Прометей» з другого рядка турнірної таблиці.

Команда з Південного здобула одинадцяту перемогу в сезоні. У принциповому матчі представників Одеської області «Хімік» виграв у команди з обласного центру.

Про перебіг подій в матчі баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 21 січня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У Південному місцевий «Хімік» приймав команду з обласного центру - баскетбольний клуб «Одеса». З перших хвилин на майданчику точилася рівна боротьба, свідченням чого були цифри на табло. Після п'яти хвилин матчу команди грали внічию 10:10. Нічия була і за дві хвилини до кінця чверті, але потім Мироненко триочковим вивів вперед господарів. Однак Носков спочатку виконав два штрафних, а потім точно кинув з-за дуги, що дозволило «Одесі» виграти першу чверть.

Ривок на початку другої чверті дозволив «Одесі» відірватися від суперника на вісім пунктів. Однак «Хімік» швидко прийшов до тями, і Нельсон на 4-й хвилині скоротив відставання до двох очок. «Одеса» після кидка Артамонова знову відірвалася в рахунку, на цей раз на 7 балів. Але «Хімік» скористався втратами гостей в атаці, і Салліван наблизив свою команду до суперника на відстань одного очка. А завершилася перша половина зустрічі влучним дальнім кидком Блейлока, який зробив рахунок 40:43.

Після відновлення гри, Салліван, реалізувавши два штрафних на другій хвилині, зрівняв рахунок. Потім в середині третьої чверті Нельсон вивів «Хімік» уперед. Команди йшли очко в очко, і після завершення третьої десятихвилинки рахунок на табло був 55:54.

На початку заключної чверті ривок зробили вже господарі. На третій хвилині, після дальнього кидка Войналовича перевага «Хіміка» зросла до семи очок. А потім той же Войналович довів перевагу господарів до дев'яти пунктів. За чотири хвилини до фінальної сирени Браун скоротив відставання «Одеси» до чотирьох очок. На останній хвилині «Хімік» повернув собі перевагу в сім очок і в підсумку здобув непросту перемогу.

• «Хімік» - «Одеса» 85:75 (21:23, 19:20, 15:11, 30:21).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 22 і 23 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря», про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .