RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
17:05, 13 Червня
Информатор UA

Интро

12 червня власну презентацію провела Devolver Digital. Інформатор розглянув усе, що представив на своєму стрімі видавець, і тепер ділиться цим із читачами. Трансляція вийшла не особливо масштабною, але цікавого в ній також було достатньо. В основному продемонстрували інді-проєкти, але великі ігри від відомих студій стороною обходити не стали. Розглядаємо все в деталях: Новий геймплей Shadow Warrior 3 Традиційно презентація почалася з кумедних скетчів, у якому автори висміювали ігрову індустрію. Після цього до уваги глядачів представили ролик, присвячений третій частині проєкту студії Flying Wild Hog. Вийти гра має в цьому році на консолях і PC.   Тизер Trek to Yomi Цю гру розробляють теж автори Shadow Warrior. Це двомірний екшен, знову спрямований на самурайську тематику. Проєкт запланований на 2022 й рік на PC і консолях нового покоління.   Асинхронний платформер Phantom Abyss Гра змусить гравців відправитися досліджувати старовинні храми в пошуках коштовностей, уникаючи всіх розставлених там пасток, і намагаючись обігнати інших охочих дістати жадані скарби. Найбільш цінну здобич може отримати тільки один із гравців, а потім храм просто зникне. Далі на його місці з’явиться нова локація, яка випадково генерується системою. Проєкт вийде в Steam в ранньому доступі 22 червня.   Перший трейлер Wizard with a Gun Galvanic Games планують випустити свій ізометричний екшен у наступному році на PC і Nintendo Switch. У грі також буде кооперативний режим.   Death's Door Ізометрична пригода від творців Titan Souls вийде 20 липня. Проєкт з’явиться на консолях Xbox і PC.   Трейлер карткового «рогалика» Inscryption Над грою працюють автори Pony Island і The Hex. Реліз відбудеться в цьому році в Steam.   Мобільний пазл Devolver Tumble Time Гра буде безоплатною, а вийде у 2021-му році як на iOS, так і на Android.   Трейлер Demon Throttle Проєктом займаються творці Gato Roboto. Гра запланована на наступний рік, і з’явиться тільки у вигляді фізичного видання для Nintendo Switch.   Повний запис стріму   Сьогодні ми також розглядали презентації IGN Expo 2021 і Ubisoft Forward. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Гра від авторів Shadow Warrior, нові трейлери та несподівані анонси: усе, що нам показали на стрімі Devolver Digital

Читать на русском
Гра від авторів Shadow Warrior, нові трейлери та несподівані анонси: усе, що нам показали на стрімі Devolver Digital

До нової частини самої Shadow Warrior також випустили новий трейлер

12 червня власну презентацію провела Devolver Digital.

Інформатор розглянув усе, що представив на своєму стрімі видавець, і тепер ділиться цим із читачами.

Трансляція вийшла не особливо масштабною, але цікавого в ній також було достатньо. В основному продемонстрували інді-проєкти, але великі ігри від відомих студій стороною обходити не стали.

Розглядаємо все в деталях:

Новий геймплей Shadow Warrior 3

Традиційно презентація почалася з кумедних скетчів, у якому автори висміювали ігрову індустрію. Після цього до уваги глядачів представили ролик, присвячений третій частині проєкту студії Flying Wild Hog. Вийти гра має в цьому році на консолях і PC.

 

Тизер Trek to Yomi

Цю гру розробляють теж автори Shadow Warrior. Це двомірний екшен, знову спрямований на самурайську тематику. Проєкт запланований на 2022 й рік на PC і консолях нового покоління.

 

Асинхронний платформер Phantom Abyss

Гра змусить гравців відправитися досліджувати старовинні храми в пошуках коштовностей, уникаючи всіх розставлених там пасток, і намагаючись обігнати інших охочих дістати жадані скарби. Найбільш цінну здобич може отримати тільки один із гравців, а потім храм просто зникне. Далі на його місці з’явиться нова локація, яка випадково генерується системою. Проєкт вийде в Steam в ранньому доступі 22 червня.

 

Перший трейлер Wizard with a Gun

Galvanic Games планують випустити свій ізометричний екшен у наступному році на PC і Nintendo Switch. У грі також буде кооперативний режим.

 

Death's Door

Ізометрична пригода від творців Titan Souls вийде 20 липня. Проєкт з’явиться на консолях Xbox і PC.

 

Трейлер карткового «рогалика» Inscryption

Над грою працюють автори Pony Island і The Hex. Реліз відбудеться в цьому році в Steam.

 

Мобільний пазл Devolver Tumble Time

Гра буде безоплатною, а вийде у 2021-му році як на iOS, так і на Android.

 

Трейлер Demon Throttle

Проєктом займаються творці Gato Roboto. Гра запланована на наступний рік, і з’явиться тільки у вигляді фізичного видання для Nintendo Switch.

 

Повний запис стріму

 

Сьогодні ми також розглядали презентації IGN Expo 2021 і Ubisoft Forward.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.