Друге срібло: український борець Парвіз Насибов завоював медаль на Олімпіаді в Токіо

У фінальній сутичці українець не зміг побороти іранського спортсмена Мохаммада Реза Гераї

У середу, 4 серпня, на Олімпіаді в Токіо відбувся фінал у греко-римській боротьбі в категорії до 67 кілограмів. У фіналі український борець Парвіз Насибов завоював срібну медаль.

Про це повідомляє Інформатор .

У фінальному бою український спортсмен зустрівся з борцем з Ірану, Чемпіоном Азії 2017 року Мохаммадом Реза Гераї. Український борець розпочав поєдинок дуже активно, проте вже через півтори хвилини судді дали 1 бал іранцю і поставили Парвіза в партер. Після цього іранець провів прийом, і його команда запросила челлендж (перегляд атаки), який судді не задовольнили і присудили 1 бал українцеві. Таким чином перший раунд закінчився з рахунком 1: 3 на користь Гераї.

Другий раунд активно розпочав саме іранець, провів атаку на 4 бали, після якої тренер Насибова запросив челлендж, який судді не задовольнили, зробивши рахунок 8: 1. Українець пішов в атаку, проте Гераї підловив його і виштовхав за килим, таким чином здобувши чисту перемогу. Таким чином в скарбничці збірної України 6 бронзових і 2 срібних медалі.

Нагадаємо, з повним розкладом Олімпіади можна ознайомитися тут. Боротьбу за медалі Олімпійських ігор українські глядачі зможуть спостерігати в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ. Трансляції ранкових сесій змагань щодня будуть починатися о 3:00 за київським часом. З 11:00 в ефір вийде програма денної сесії змагань. З 18:30 до 21:00 і після 22:00 можна подивитися повтори виступів спортсменів у ранковій і денній сесіях відповідно.