«Донбас» розгромив «Кременчук» і одноосібно очолив турнірну таблицю

Матч лідерів чемпіонату відбувся за повної переваги «Донбасу»

Матч лідерів чемпіонату пройшов за повної переваги «Донбасу».

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 21 листопада, відбулися два поєдинки десятого туру Української хокейної ліги, в яких «Крижані Вовки» брали херсонський «Дніпро», а в матчі за лідерство у турнірній таблиці «Кременчук» грав з «Донбасом».

У Броварах «Крижані Вовки» зустрілися з “Дніпром”, який займає четверте місце у турнірній таблиці регулярного чемпіонату . Херсонський клуб відкрив рахунок на 5-й хвилині матчу. Олександр Каракулькін відправив шайбу у ворота між щитків голкіпера «Крижаних Вовків» Макаренка. Минуло менше хвилини, і Вишняков потужним кидком від синьої лінії зробив рахунок 0: 2. На 7-й хвилині Дорофєєв зробив індивідуальний прохід, обіграв Макаренка і закинув третю шайбу. Господарі провели заміну воротаря, випустивши на майданчик Стельмаха.

Через півтори хвилини зі старту другого періоду рахунок знову збільшився. Воробйов з п'ятачка закинув четверту шайбу у ворота «Крижаних Вовків», реалізувавши чисельну перевагу. Господарі відіграли одну шайбу на 28-й хвилині. Сурін вийшов до воріт «Дніпра» і точно кинув у верхній кут. За хвилину до другої перерви захисники залишили на п'ятачку двох хокеїстів «Дніпра». Закинути у цій ситуації для Гаснікова було справою техніки. А через 30 секунд Панков на дальній штанзі замкнув простріл Черемнова, знову скоротивши різницю до трьох шайб.

На 48-й хвилині матчу Фроленко практично з нульового кута кинув по воротах «Дніпра», і шайба від щитка Петрова виявилася у сітці. Більше закинути господарям не вдалося, і «Дніпро» відсвяткував перемогу.

У другому матчі ігрового дня у Кременчуці зустрілися лідери регулярного чемпіонату. Обидва суперники перед сьогоднішнім матчем мали у своєму активі по 16 набраних очок.

На 4-й хвилині Монс втратив шайбу у своїй зоні, чим скористався Денискин, закинувши у ворота «Донбасу» з гострого кута. Але не минуло й тридцяти секунд, як гості рахунок зрівняли. Шишлянніков відправив шайбу під перекладину воріт Новицького. А на 8-й хвилині Бірюков замкнув передачу на дальню штангу і вивів «Донбас» вперед. Гості продовжили атакувати, і голкіперові «Кременчука» довелося потрудитися, відбиваючи кидки Костикова та Карамнова. Новицький знову врятував свою команду, не дозволивши Сигарьову реалізувати вихід один на один. На 19-й хвилині Бірюков підібрав шайбу в зоні суперника, віддав пас Монсу, і гравець «Донбасу» зробив рахунок 1: 3.

Стартові хвилини другої чверті практично повністю пройшли в зоні «Кременчука». «Донбас» притиснув господарів і не давав «Кременчуку» організувати атакуючі дії. На 28-й хвилині Бірюков відібрав шайбу за воротами «Кременчука», віддав на п'ятачок, і Сигарьов закинув четверту шайбу «Донбасу» в матчі. Тренер «Кременчука» замість Новицького випустив на майданчик Гордюшина, і воротар кілька разів врятував свою команду.

«Донбас» отримав штраф за порушення чисельного складу, а потім ще одне видалення за затримку часу. Однак «Кременчук» не зміг закинути, навіть граючи 5 на 3. Господарі схоже змирилися з поразкою, а ось «Донбас» забив ще раз. За півтори хвилини до кінця матчу Туркін закинув п'яту шайбу.

• «КрижаніВовки» - «Дніпро» 3: 5 (0: 3, 2: 2, 1: 0);
  • «Кременчук» - «Донбас» 1: 5 (1: 3, 0: 1, 0: 1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 21 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події у поєдинку 10-го туру УПЛ «Рух» -«Маріуполь»,а також про матчі Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .