«Донбас» перервав переможну серію «Краматорська», «Сокіл» на виїзді обіграв «Кременчук»

Перемігши конкурента, «Сокіл» продовжив боротьбу за друге місце.

Трьома шайбами за три хвилини «Донбас» вирішив долю поєдинку з «Краматорськом». Два голи Курбатова допомогли «Соколу» обіграти «Кременчук»

Про хід подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 20 лютого, відбулися два поєдинки тридцять шостого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Донбас» грав з «Краматорськом», а «Кременчук» приймав «Сокіл».

У Дружківці на арені «Альтаїр» лідер регіонального чемпіонату «Донбас» зустрівся з «Краматорськом». Стартові хвилини поєдинку пройшли в рівній боротьбі і практично без небезпечних моментів. Ближче до середини першого періоду «Донбас» взяв ініціативу в свої руки і своїми кидками почав турбувати голкіпера «Краматорська» Короваєва. І на 10-й хвилині зусилля гравців «Донбасу» увінчалися успіхом. Коренчук увійшов в зону «Краматорська» і не зближуючись з Короваєвим точно кинув у дальній кут. На 18-й хвилині 2 гравця «Донбасу» вийшли на одного захисника. Бірюков віддав на Сигарьова, який обіграв голкіпера і зробив рахунок 2: 0.

На початку другого періоду «Донбас» продовжив атаки на ворота «Краматорська». Однак пропустив шайбу в свої. На 25-й хвилині Геворкян після передачі Олійника з п'ятачка відправив шайбу в порожній кут. У цьому епізоді голкіпер «Донбасу» Трифонов втратив шайбу з виду і змістився до протилежної штанзі. «Краматорськ», відчувши смак крові, став діяти агресивніше і ще не раз загрожував воротам «Донбасу». Але в другому періоді закинути нікому з суперників більше не вдалося.

На 47-й хвилині «Донбас» збільшив перевагу в рахунку. Лялька обіграв Короваєва і вже зза воріт відправив шайбу у сітку. Через півтори хвилини Гречишников точним кидком під ближню штангу закинув четверту шайбу в ворота Короваева. Минуло всього кілька секунд, і Захаров кидком з середньої дистанції зробив рахунок 5: 1. Після п'ятої пропущеної шайби тренер «Краматорська» поміняв воротаря, випустивши на майданчик Шевчука. Шевчуку вдалося залишитися «сухим», незважаючи на всі старання гравців «Донбасу», закинути ще раз.

У центральному поєдинку туру «Кременчук» , який займає друге місце в турнірній таблиці, приймав «Сокіл», який йде третім. На початку матчу команди обмінялися небезпечними моментами. Але перше взяття воріт відбулося на 7-й хвилині, і зробили це гравці «Сокола». Курбатов практично з нульового кута завдав кидок, і шайба від спини голкіпера «Кременчука» Новицького виявилася в воротах. Пристрасті на майданчику розпалювалися, і навіть голкіпер «Кременчука» не залишився осторонь. Новицький отримав дві хвилини штрафу за удар суперника ключкою.

Гостра і безкомпромісна боротьба продовжилася на майданчику і в другому періоді. Німенко та Григорян отримали по дві хвилини за грубість. Закинути могла як одна, так і інша команда, але удача посміхнулася «Кременчуку». Господарі майданчика відігралися на 33-й хвилині. Денискин залишився один перед воротами і кидком під поперечину зрівняв рахунок.

На другій хвилині третього періоду «Сокіл» знову вийшов вперед. Павленко з-за воріт віддав на п'ятачок, де залишився без опіки Курбатов з другої спроби пробив Новицького. «Кременчук» усіма силами намагався зрівняти рахунок, а й київський клуб частенько тривожив Новицького. При рівній боротьбі одним з факторів забезпечує успіх, є вміння використовувати помилки суперника. І гості такої помилкою «Кременчука» скористалися. «Сокіл» отримав чисельну перевагу і реалізував його за кілька секунд до закінчення часу штрафу. На 56-й хвилині Голубич зробив рахунок 1: 3. Ця шайба стала справжнім ударом для хокеїстів «Кременчука», які так і не змогли організувати фінальний штурм воріт суперника.

• «Донбас» - «Краматорськ» 5: 1 (2: 0, 0: 1, 3: 0);
  • «Кременчук» - «Сокіл» 1: 3 (0: 1, 1: 0, 0: 2).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 21 лютого. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про бронзові медалі збірної України на чемпіонаті світу з біатлону, про перемогу збірної України над Словенією,про матчі «Динамо» і «Шахтаря» в 1/16 фіналу Ліги Європи і про поєдинки Української хокейної ліги .