«Донбас» на виїзді обіграв «Дніпро», здобувши третю перемогу у півфінальній серії

Команди зіграли у відкритий хокей, закинувши 12 шайб.

«Дніпру» не допомогла підтримка рідних трибун. Для виходу до фінал «Донбасу» залишилося виграти один матч.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 4 квітня, відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф між «Дніпром» та «Донбасом». «Донбас» виграв два попередні поєдинки і вів в серії 2: 0.

Поєдинок проходив в Херсоні за присутності глядачів на трибунах. Гості активніше розпочали матч, і на перших хвилинах зустрічі голкіпер «Дніпра» Хомутов відбив кидки Горечішнікова і Захарова. «Дніпро» відповів кидком Гаснікова, з яким впорався воротар «Донбасу» Трифонов. А на 9-й хвилині «Донбас» відкрив рахунок. Буценко виграв вкидання в зоні суперника, а Лялька потужним кидком під поперечину воріт «Дніпра» вивів «Донбас» вперед. На 12-й хвилині каркас воріт прийшов на допомогу Трифонова, прийнявши на себе кидок Декало. Через чотири хвилини «Донбас» закинув вдруге. Шайба після кидка Казаковцева проповзла під щитками Хомутова, а Монс з лінії воріт добив у сітку.

«Донбас» продовжив атакувати і в другому періоді. Хомутов відбив кидки Ляльки та Карамнова. А на 26-й хвилині Пересунько реалізував вихід один на один, перегравши Хомутова. Через три хвилини Лялька ще більше зміцнив перевагу «Донбасу», зробивши рахунок 0: 4. П'ята шайба опинилася у воротах господарів на 35-й хвилині. Журавльов пробив Хомутова кидком від синьої лінії.

Тренер «Дніпра» провів заміну воротаря, випустивши на майданчик Гурко. Трибуни трохи пожвавилися на 34-й хвилині, коли Крисанов відправив шайбу під перекладину воріт «Донбасу». А за 17 секунд до кінця другого періоду Сигарьов «розпечатав» Гурко, закинувши шосту шайбу в ворота «Дніпра».

На старті третього періоду Крисанов переграв Трифонова, закинувши свою другу шайбу. Уже в наступній атаці Пересунько повернув «Донбасу» перевага в 5 шайб, закинувши у верхній кут. А через 36 секунд Янішевський кидком в дальній кут засмутив Трифонова втретє.

Хомутов повернувсяув ворота «Дніпра», і команда господарів продовжила атакувати ворота суперника. На 45-й хвилині Янішевський оформивши дубль, скоротив різницю в рахунку. Але через трохи більше хвилини Кобелєв кидком від синьої лінії пробив Хомутова, зробивши рахунок 4: 8. «Дніпро» отримав чисельну перевагу і за 6 хвилин до кінця основного часу зняв воротаря, але кидок Янишевського відбив голкіпер «Донбасу». Хомутов повернувся в ворота і до кінця матчу встиг відбити кидки Монса і Горечішнікова. «Дніпро» максимально ускладнив собі завдання виходу до фіналу, адже «Донбасу» залишилося здобути лише одну перемогу у півфінальній серії.

• «Дніпро» - «Донбас» 4: 8 (0: 2, 1: 4, 3: 2), рахунок в серії 0: 3.

Четвертий матч «Дніпра» і «Донбасу» пройде в Херсоні, 6 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах 20-го туруУПЛ,про чвертьфінальні і півфінальні матчі баскетбольного Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .