«Динамо» розгромило «Верес», «Десна» дотиснула «Маріуполь», а «Ворскла» нарешті перемогла

Чемпіон України почав захист титулу великою перемогою.

«Маріуполь», який відіграв велику частину матчу в меншості лише в компенсований час упустив нічию. Після двох нічиїх і поразки від фінів, «Ворскла» здобула перемогу й не пропустила у свої ворота.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги й результати зустрічей повідомляє Інформатор із посиланням на УПЛ.

У неділю, 1 серпня, відбулися три поєдинки другого туру УПЛ. У першому матчі дня «Маріуполь» приймав «Десну». Команди вийшли в таких складах:

«Маріуполь»: Кудрик, Кащук, Чоботенко, Микицей, Стасюк, Чех, Очеретько, Горбунов, Мишньов, Топалов, Кулаков.

Запасні: Турбаєвський, Драмбаєв, Мампассі, Удод, Меліченко, Петерман, Шостак, Хромей, Микитишин.

«Десна»: Литовка, Сафронов, Цимбалюк, Селін, Картушов, Завійський, Арвеладзе, Калітвінцев, Тотовицький, Гуцуляк, Будківський.

Запасні: Сидоренко, Жук, Біловар, Домбровський, Волошин, Безбородько, Дегтярьов, Шевцов.

Початок першого тайму пройшов в неспішному темпі з мінімумом небезпечних моментів. На 22-й хвилині Мишньов пробив із дальньої дистанції, Литовка відбив перед собою, а у Кулакова, який кинувся на добивання м'яч зрізався з ноги. Через 10 хвилин Топалов у штрафний прийняв закид і пробив поруч зі штангою.

У цілому господарі грали активніше і володіли невеликою перевагою. Однак своїх партнерів підвів Кащук. Вже з жовтою карткою в пасиві, Кащук пішов у грубий підкат, отримав друге попередження й на 35-й хвилині залишив «Маріуполь» у меншості.

У компенсований до першого тайму час «Маріуполь» завдав ще два дальніх удари – перший відбив голкіпер, а другий взяла на себе права штанга.

За перші 10 хвилин другого тайму «Десна» створила більше моментів, ніж за весь тайм перший. Спершу на 52-й хвилині удар Завійського взяв на себе захисник. Через хвилину Кудрик на самій лінії воріт зупинив м'яч після удару Селіна головою. І завершився надактивний відрізок у виконанні команди гостей ударом Завійського над поперечиною.

Однак рахунок у матчі на 65-й хвилині відкрив «Маріуполь», який грав у меншості. Микитишин прорвався по лівому флангу, виграв боротьбу у двох захисників і прострілив у центр. Кулаков прийняв м'яч, на замаху прибрав суперника і з одинадцяти метрів точно пробив у лівий кут.

«Десна» відігралася на 71-й хвилині. Калітвінцев справа прострілив у штрафну, і Будковський у боротьбі із захисником із лінії воротарського майданчика відправив м'яч у ворота «Маріуполя».

Матч йшов до мирного завершення, але в компенсований час «Десна» все ж вирвала перемогу. Завійський закинув у штрафну, Безбородько прийняв м'яч і пробив у дальній кут. Як показав повтор, Безбородько перебував в офсайді, а система VAR в стартових турах Прем'єр-ліги не застосовується.

«Ворскла», що зазнала невдачі в другому раунді кваліфікації Ліги конференцій зустрілася з «Рухом». Команди грали в таких складах:

«Ворскла»: Різник, Пердута, Якубу, Скляр, Тілль, Степанюк, Тамм, Чеснаков, Пуцлін, Челядін, Кане.

Запасні: Ткаченко, Луїзао, Пешич, Яворський, Кравчук, Есеола, Кушніренко, Бондаренко, Вакула.

«Рух»: Бандура, Сич, Білий, Дідик, Лях, Мартинюк, Карасюк, Притула, О. Кузик, Бойчук, Климчук.

Запасні: Паньків, Альваренга, Гагун, Мисик, Таллес, Федорчук, Оріховський, Борячук, Кондраков.

На початку матчу команди придивлялися один до одного й не поспішали кидати в атаку великі сили. На 17-й хвилині захисники не встежили за Білим, але гравець «Руху» не влучив по м'ячу після навісу Бойчука в штрафну.

«Ворскла» стала діяти активніше, бити по воротах суперника, і кілька ударів заблокували захисники «Руху». На 30-й хвилині удару Пердуті трохи забракло влучності – м'яч пройшов у декількох сантиметрах від лівої штанги.

На 42-й хвилині господарі поля відкрили рахунок. Кане з лінії воротарського пробив у Бандуру, а Скляр добив м'яч у порожній кут воріт «Руху». Через три хвилини Скляр міг оформити дубль, але не влучив у ворота.

Після перерви «Рух» робив спроби загострити ситуацію біля воріт «Ворскли», але захист полтавського клубу рубила всі починання гостей на корені. Більш того, на 60-й хвилині «Ворскла» зміцнила свою перевагу в рахунку. Причому допомогли в цьому господарям поля гравці «Руху». Захисники влаштували перепасовку, Бандура в спробі вибити м'яч влучив у суперника, а далі Степанюк забивав уже в порожні ворота.

На 68-й хвилині Тамм залишився один перед воротами, але як слід не влучив по м'ячу. І все ж ігровий снаряд неспішно покотився в бік воріт, стукнувся об праву штангу й покинув межі поля.

«Ворскла» здобула першу перемогу в новому сезоні, при цьому вперше зберігши свої ворота в недоторканності.

Пропустивши перший тур, «Динамо» відкривало для себе сезон 2021/22 домашнім матчем із «Вересом». На поле НСК «Олімпійський» команди вийшли в таких складах:

«Динамо»: Бущан, Тимчик, Попов, Сирота, Миколенко, Андрієвський, Шапаренко, Караваєв, Буяльський, де Пена, Гармаш.

Запасні: Бойко, Сидорчук, Шепелєв, Циганков, Лєднєв, Родрігес, Забарний, Кулач, Кедзьора.

«Верес»: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Е. Пасіч, Полюлях, Кучеров, Г. Пасіч, Гегедош, Сергійчук.

Запасні: Кичак, Махнєв, Кльоц, Петько, Панасенко, Дахновський, Гечев, Шестаков, Гайдучик.

«Динамо» відкрило рахунок вже на 4-й хвилині. Шапаренко подав кутовий із лівого флангу, Караваєв продовжив, а Попов точно пробив головою. Через дві хвилини Тимчик навісив із правого кута штрафного й Гармаш головою відправив м'яч у ближній кут воріт «Вереса».

Приголомшуючий початок поєдинку позначився на гравцях команди гостей. «Верес» ніяк не міг налагодити контроль над м'ячем, гравці помилялися в елементарних ситуаціях.

«Динамо» не стало добивати злегка "поплившого" суперника й перевело гру в більш спокійне русло. А на 24-й хвилині гості нанесли перший удар. Пасіч потужно пробив метрів із тридцяти - м'яч пройшов поряд із лівою штангою воріт «Динамо».

На 30-й хвилині Гегедош підхопив м'яч, на швидкості пройшов Сироту, але пробив мимо. Тим часом автор першого гола в матчі Попов отримав пошкодження й поступився місцем на полі Забарному.

На 42-й хвилині Тимчик як справжній форвард увірвався в штрафну «Вереса», прибрав захисника, й ударом із лівої всадив м'яч у ближній кут.

У перерві тренер «Динамо» Мірча Луческу провів ще три заміни, таким чином показавши, що не сумнівається в результаті поєдинку. «Динамо» продовжувало диктувати свої умови на полі, часом дозволяючи супернику підійти до свого штрафного.

На 77-й хвилині голкіпер «Вереса» Когут по черзі парирував дальній удар Сидорчука й добивання дебютанта «Динамо» Кулача. На 82-й хвилині «Верес» забив після подачі зі штрафного, але арбітри зафіксували офсайд.

На 85-й хвилині Нємчанінов у своїй штрафній збив Циганкова. Сам потерпілий зголосився виконати одинадцятиметровий і ударом у правий нижній кут не залишив шансів голкіперу «Вереса».

• «Маріуполь» – «Десна» 1:2 (Кулаков, 65 – Будковський, 71, Безбородько, 90+2);
  • «Ворскла» – «Рух» 2:0 (Скляр, 42, Степанюк, 60);
  • «Динамо» – «Верес» 4:0 (Попов, 4, Гармаш, 6, Тимчик, 42, Циганков, 86).

Завершиться другий тур 2 серпня, а матчі третього туру відбудуться 6-9 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів другого туру УПЛ, про відхід Андрія Шевченка з посади головного тренера збірної України, а також про підсумки змагань Олімпіади в Токіо, що відбулися 1 серпня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.