«Динамо» не змогло переграти «Десну» в центральному матчі другого туру УПЛ

Київський клуб перервав свою двадцятиматчову «забивну» домашню серію.

Поєдинок пройшов у Києві на НСК «Олімпійський», - повідомляє Інформатор .

У п'ятницю, 11 вересня, в стартовому матчі другого туру розіграшу УПЛ, київське «Динамо» зустрілося з чернігівською «Десною». У попередньому турі обидві команди здобули перемоги: «Динамо» обіграло «Олімпік» 4: 1, а «Десна» була сильнішою «Зорі» 3: 1.

«Динамо», як і належить господарям, розпочали матч активніше. Однак ця активність в небезпечні моменти не перетворилася. А на 14-й хвилині перший небезпечний момент у матчі біля воріт киян створили гості. Калитвинцев подав з правого флангу, Карташов продовжив і Будковський пробив в ліву штангу. В атаці у відповідь «Динамо» міг відзначитися Шапаренко. Він отримав пас від Супряги, і з лівого кута штрафного намагався закрутити м'яча у дальній кут, але пробив повз ворота. Ще один свій момент Будковський не реалізував на 21-й хвилині. Знову пройшла подача Калитвинцева, на цей раз з лівого флангу. Пас йшов на воротаря Будковського,який перебував на самоті на лінії воріт , але форвард «Десни» на зміг підлаштуватися під м'яч та замкнути навіс.

Команди взяли паузу, та гра перемістилася до центру поля. Вимушену заміну довелося проводити тренеру «Динамо» Мірчі Луческу. Замість травмованого Тимчика на поле вийшов Забарний. В ігровому відрізку з 41-ї по 43-у хвилини відразу три моменти не реалізували динамівці. Спочатку Кендзьора після подачі з лівого флангу в боротьбі із захисником ударом головою відправив м'яч у праву штангу. Потім відмінно зіграв воротар «Десни» Паст, витягнувши м'яч з нижнього кута. І на завершення, Де Піна прийняв м'яч в півколі штрафного і потужно пробив тепер уже в ліву штангу.

На початку другого тайму на 51-й хвилині удар Супряги метрів з дванадцяти заблокували гравці оборони «Десни». Через 8 хвилин Паст відбив небезпечний удар Циганкова, атака «Динамо» продовжилася, і Буяльський пробив повз дальню штангу. «Динамо» контролювало м'яч, і гра проходила в основному на половині поля гостей. «Десна» намагалася організувати контратаку, яку ціною жовтої картки зупинив Забарний. На 85-й хвилині Буяльський толком не влучив по м'ячу, ковирнув його в сторону голкіпера «Десни». На першій компенсованій хвилині кияни не змогли реалізувати свій останній небезпечний момент в матчі - в падінні пробив у голкіпера «Десни» Паста.

.

• «Динамо» - «Десна» 0: 0.

Програма другого туру продовжиться у суботу, 12 вересня. У 14-00 СК «Дніпро-1» зіграє з «Олімпіком», а в 17-00 «Колос» зустрінеться з ФК «Львів». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків та розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати жеребкування другого раунду Кубка України 2020 \ 21 .