Дарина Білодід завоювала «бронзу» на міжнародному турнірі в Катарі

Турнір в Досі став важливим етапом для підготовки спортсменів до Олімпійських ігор.

Українська дзюдоїстка стала третьою в категорії до 48 кілограм. У поєдинку за третє місце Дар'я Білодід перемогла суперницю з Португалії.

Про успіх української спортсменки повідомляє Інформатор .

У понеділок, 11 січня, в місті Доха (Катар) на татамі спортивного центру Lusail Multipurpose Sports Arena стартував перший у 2021 році турнір серії «Мастерс» з дзюдо серед чоловіків і жінок. Участь в турнірі беруть 399 спортсменів з 69-ти країн.

У категорії до 48-ми кілограмів дзюдоїстка Дарина Білодід на попередньому етапі виступала в групі С. У першому поєдинку Білодід перемогла Катарину Менц з Німеччини. У сутичці за вихід до півфіналу українка здолала спортсменку з Монголії Уранцецег Мунхбат.

У півфіналі турніру Дарина поступилася японської спортсменці Фуне Тонако, яку до цього двічі перемагала у фіналах чемпіонатів світу 2018 і 2019 років. У поєдинку за третє місце Білодід здобула перемогу над представницею Португалії Катариною Костою.

Нагадаємо, що Дарину Білодід визнали дзюдоїсткою року.Також раніше ми повідомляли про перемогу українського тенісиста на турнірі в Тунісі,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .