«Черкаські Мавпи» вивезли перемогу з Миколаєва

«Миколаїв» замикає таблицю Суперліги.

Перемога в Миколаєві стала третьою поспіль для «Черкаських Мавп». Героєм матчу став Камерон Джонс, який набрав 25 очок.

Про перебіг подій в матчі баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У суботу, 23 січня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У поєдинку команд з нижньої частини турнірної таблиці зустрілися «Миколаїв» і «Черкаські Мавпи». Матч проходив на майданчику СК «Надія» в Миколаєві.

Рахунок в матчі відкрив Скапінцев, а вже незабаром гості вели 7: 0. «Миколаїв» після кидка Едріана скоротив відставання до двох балів, але до середини першої чверті «Черкаські Мавпи» вигравали + 8. Перевага гостей у рахунку продовжила рости, і до кінця першої десятихвилинки сягнула одинадцяти очок.

Першу половину другої чверті гості тримали «Миколаїв» на відстані 15-ти очок. Гравці господарів періодично трохи скорочували різницю, але «Черкаські Мавпи» швидко відновлювали колишньої відрив. По ходу чверті мінімальна різниця між командами становила 9 очок, а завершилася перша половина матчу з рахунком 32:45.

У третій чверті хід матчу розвернувся на 180 градусів. Тепер ривок 7: 0 зробили вже гравці «Миколаєва». Різниця в рахунку поступово скорочувалася. На 7-й хвилині Едж, виконавши триочковий кидок, вивів господарів майданчика вперед. Однак перед заключною десятихвилинкою перевага в один бал все ж залишалася за командою з Черкас.

Рівна гра продовжилася і в четвертій чверті. За три хвилини двадцять секунд до фінальної сирени рахунок на табло був рівним - 71:71. Однак на кінцівку поєдинку більше сил залишилося у гравців «Черкаських Мавп», які і здобули перемогу, що стала для команди третьою поспіль.

• «Миколаїв» - «Черкаські Мавпи» 76:83 (13:24, 19:21, 24:12, 20:26).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 24 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Федерація баскетболу прийняла рішення провести третє коло розіграшу Суперліги в форматі «баблів» (бульбашок). Всього буде чотири бабла. Команди будуть збиратися в одному місті, що в умовах пандемії забезпечить ізоляцію команд і мінімізує кількість переїздів. Перші матчі в такому форматі заплановано на 10 лютого.

Раніше ми повідомляли про результати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря»,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .