«Черкаські Мавпи» вдома програли «Будівельніку»

Київський клуб перервав серію з трьох поразок.

Поступаючись за ходом матчу «Будівельник» переломив ситуацію на майданчику. Ривок в середині четвертої чверті приніс перемогу київському клубу.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У суботу, 9 січня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У Черкасах «Черкаські Мавпи» приймали «Будівельник». На початку матчу Конєв і Попов двома точними триочковими вивели команду господарів вперед. На п'ятій хвилині поєдинку рахунок був 12: 4 на користь «Черкаських Мавп». Ткаченко на останніх секундах закинув два очки, підвівши підсумок першої двадцятихвилинки - 22:13 на користь команди господарів.

На перших хвилинах другої чверті Камерон Скотт збільшив перевагу черкаського клубу до дванадцяти очок. Через дві хвилини Кожем'якін скоротив відставання «Будівельника» до шести, а потім і до чотирьох пунктів. Господарі знову трохи відірвалися, але «Будівельник» провів кілька контратак, наблизившись до суперника на відстань у три очки. Однак першу половину все одно виграли господарі - 41:36.

На початку третьої чверті команди обмінювалися результативними атаками. «Будівельник» не дозволяв супернику піти у відрив. У свою чергу «Черкаські Мавпи» не підпускали київський клуб ближче ніж на два очки. На 7-й хвилині Джонсон скоротив різницю в рахунку до одного очка, а потім вивів «Будівельник» вперед. Два триочкових у виконанні Камерона Скотта і Попова дозволили черкаському клубу завершити чверть з перевагою у 6 очок.

У заключній чверті на дальній кидок Кобця господарі відповіли триочковим Отверченко. «Будівельник» зробив ривок, і за 5 хвилин до кінця основного часу вийшов вперед на 5 очок, а потім Анісімов збільшив перевагу киян до семи пунктів. «Черкаські Мавпи» змогли знайти в собі сили для гідної відповіді супернику, але все ж поступилися з різницею у 4 очки.

• «Черкаські Мавпи» - «Будівельник» 83:87 (22:13, 19:23, 26:25, 16:26).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 10 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про відсторонення Даяни Ястремської від змагань, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .