«Будівельник» на своєму майданчику розібрався з «Хіміком»

У Суперлізі стартував новий ігровий тиждень.

При рівній першій половині матчу, «Хімік» вчисту програв третю чверть. «Будівельник» обійшов «Хімік» в турнірній таблиці Суперліги.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У вівторок, 13 квітня, відбувся матч розіграшу баскетбольної Суперліги. У Києві «Будівельник» зустрівся з сусідом по турнірній таблиці «Хіміком» з Южного. Рахунок в поєдинку триочковим кидком відкрив гравець «Будівельника» Буртт, але незабаром Мироненко відплатив тією ж монетою. Команди кілька разів змінювали один одного в ролі лідера, але першу чверть господарі програли 18:22.

Зусиллями Джефферсона «Будівельник» швидко зрівняв рахунок. Після дальнього кидка Зотова «Хімік» пішов вперед на 6 очок. Однак вже через хвилину «Будівельник» вів +3 і потім відірвався від суперника на вісім очок. Гості скоротили різницю до одного бала, а перша половина матчу завершилася на користь «Будівельника» 46:43.

Господарі ударно почали третю чверть, і на 6-й хвилині довели свою перевагу до 14-ти очок. Перед заключною десятихвилинкою кияни вигравали 21 очко. У ситуації, що склалася господарям залишалося не розслабитися і не розгубити перевагу. Досвідчені гравці «Будівельника» з поставленим завданням впоралися і виграли матч з різницею у 18 очок.

• «Будівельник» - «Хімік» 98:80 (18:22, 28:21, 28:10, 24:27).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 14 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів 21-го туру УПЛ, про виступи українських спортсменів на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» і «Донбасу» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги.