RU
Головна
Місто
Дніпро
13:05, 20 Листопада
Информатор UA

Интро

У суботу, 20 листопада, близько 1:50 ночі біля готелю сталася стрілянина через конфлікт між двома компаніями. За попередньою інформацією, стріляли в повітря з автомата Калашнікова, деталі встановить експерт. Про це повідомляє Інформатор із місця події. У прес-службі ГУНП розповіли таке: Біля готелю почався конфлікт між двома компаніями, під час якого один із чоловіків попередньо кілька разів вистрілив у повітря. Постраждалих із вогнепальними пораненнями немає. Вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження. Усі обставини встановлюють. Особи учасників конфлікту відомі, з ними працюють правоохоронці. З джерел вдалося дізнатися, що у бійці брали участь приблизно 8-10 людей. Так, 46-річний громадянин приїхав на Lexus разом із 36-річним водієм, 35-річним другом та двома дівчатами до ресторану . В той самий час у закладі відпочивали 20-річний та 21-річний хлопці з дівчиною. Молоді люди з різних компаній у вбиральні закладу, у них виник конфлікт через дівчину. На перший погляд, його вичерпали. Однак, товариш одного з учасників сварки зателефонував своїм батькам, які знаходилися неподалік. Він розповів, що компанії нібито загрожують фізичною розправою. За кілька хвилин вся родина, озброївшись ножами та викрутками, чекала на опонентів на порозі ресторану. Ті вийшли, щоб поїхати додому, але почалася бійка. Під час події водій Lexus дістав карабін і кілька разів вистрілив у повітря. Батько учасника конфлікту вихопив зброю з рук чоловіка та забрав у невідомому напрямку. Місце, де виник конфлікт На місці працювало 11 екіпажів поліції Також були присутні 4 екіпажі швидкої допомоги Поліція затримує підозрюваних Нагадаємо, у метро Харкова чоловік вистрілив у ногу студенту, який відмовився нормально вдягнути маску. Колишній співробітник податкової поліції пояснив свої дії необхідною самообороною. Також Інформатор писав, що у Хмельницькому чоловік застрелив батьків своєї дружини, поранив її доньку, а потім намагався спалити себе. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Бійка та стрілянина біля готелю «Дніпропетровськ» у Дніпрі: подробиці

Читать на русском
Бійка та стрілянина біля готелю «Дніпропетровськ» у Дніпрі: подробиці

Постраждалих із вогнепальними пораненнями немає

У суботу, 20 листопада, близько 1:50 ночі біля готелю «Дніпропетровськ» сталася стрілянина через конфлікт між двома компаніями. За попередньою інформацією, стріляли в повітря з автомата Калашнікова, деталі встановить експерт.

Про це повідомляє Інформатор із місця події.

У прес-службі ГУНП розповіли таке:

«Біля готелю «Дніпропетровськ» почався конфлікт між двома компаніями, під час якого один із чоловіків попередньо кілька разів вистрілив у повітря. Постраждалих із вогнепальними пораненнями немає. Вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження. Усі обставини встановлюють. Особи учасників конфлікту відомі, з ними працюють правоохоронці».

З джерел вдалося дізнатися, що у бійці брали участь приблизно 8-10 людей. Так, 46-річний громадянин приїхав на Lexus разом із 36-річним водієм, 35-річним другом та двома дівчатами до ресторану «33». В той самий час у закладі відпочивали 20-річний та 21-річний хлопці з дівчиною. Молоді люди з різних компаній «зустрілися» у вбиральні закладу, у них виник конфлікт через дівчину. На перший погляд, його вичерпали.

Однак, товариш одного з учасників сварки зателефонував своїм батькам, які знаходилися неподалік. Він розповів, що компанії нібито загрожують фізичною розправою. За кілька хвилин вся родина, озброївшись ножами та викрутками, чекала на опонентів на порозі ресторану. Ті вийшли, щоб поїхати додому, але почалася бійка. Під час події водій Lexus дістав карабін і кілька разів вистрілив у повітря. Батько учасника конфлікту вихопив зброю з рук чоловіка та забрав у невідомому напрямку.

Місце, де виник конфлікт

На місці працювало 11 екіпажів поліції

Також були присутні 4 екіпажі швидкої допомоги

Поліція затримує підозрюваних

Нагадаємо, у метро Харкова чоловік вистрілив у ногу студенту, який відмовився нормально вдягнути маску. Колишній співробітник податкової поліції пояснив свої дії необхідною самообороною.

Також Інформатор писав, що у Хмельницькому чоловік застрелив батьків своєї дружини, поранив її доньку, а потім намагався спалити себе.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.