Без сюрпризів - «Донбас», «Сокіл» і «Краматорськ» обіграли своїх суперників.

«Дніпро» знову не зміг закинути «Соколу».

«Білий Барс» двічі відігравався, але все ж програв лідеру. «Сокіл» в третій раз в сезоні всуху обіграв «Дніпро».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 23 січня, відбулися два поєдинки двадцять восьмого туру Української хокейної ліги. У цих матчах «Донбас» приймав «Білий Барс», а «Сокіл» грав з херсонським «Дніпром». Також 23 січня відбувся пропущений матч першого туру між «Крижаними Вовками» і «Краматорськом».

У першому матчі ігрового дня, в Броварах, аутсайдер регулярного чемпіонату клуб «Крижані Вовки» приймав четверту команду в турнірній таблиці «Краматорськ». Перша половина стартового періоду пройшла з невеликою перевагою гостей. Гольових моментів було небагато, проте нападники «Краматорська» тримали воротаря «Крижаних Вовків» Стельмаха в постійній напрузі. Один з реальних моментів для взяття воріт «Краматорськ» створив в середині періоду. Сурсов підставив ключку під кидок Гриня, але Стельмах встиг зреагувати і накрив шайбу. А на 18-й хвилині Фірсов дальнім кидком прошив Стельмаха і вивів «Краматорськ» вперед.

На початку другого періоду Коровай виручив «Краматорськ», відбивши кидок Шабанова. А на 25-й хвилині гості подвоїли свою перевагу. Гринь підібрав шайбу на п'ятачку, і під щитком Стельмаха відправив її в сітку. На 31-й хвилині два хокеїста «Краматорська» виїхали на Стельмаха. Ципнятов віддав на Жвачкіна, який і відправив шайбу у відкритий кут воріт. Схожий момент виник через хвилину, однак тепер Стельмах встиг переміститися і шайбу відбив.

На 42-й хвилині Стельмах знову виручив команду господарів, парирував кидок Гриня. Але незабаром рахунок став 0: 4. Комбінація «Краматорська» завершилася точним кидком Ковальова на 48-й хвилині. «Краматорськ» отримав чисельну перевагу і на 54-й хвилині його реалізував. Люльчук підставив ключку під кидок Вороніна і переправив шайбу у ворота. Після п'ятої пропущеної шайби «Білий Барс» замінив голкіпера. Замість Стельмаха на майданчик вийшов Андрій Хапке. Господарі відіграли одну шайбу за три хвилини до кінця матчу. Шабанов «розмочив» Короваева, відібравши у голкіпера «Краматорська» шутаут. А незабаром Панков, який залишився на самоті біля воріт Короваева, провів другу шайбу. У неділю, 24 січня, команди зіграють між собою ще один матч, тепер уже в рамках 28-го туру УХЛ.

У Дружківці на арені «Альтаїр» лідер чемпіонату «Донбас» зустрівся з «Білим Барсом». Команди почали матч в спокійному темпі, і влаштовувати штурм воріт суперника не поспішали. Один з небагатьох небезпечних моментів завершився взяттям воріт «Білого Барса». На 17-й хвилині Пангелов-Юлдашев в ході затяжної атаки «Донбасу» відкрив рахунок в матчі. Після пропущеної шайби гості активізувалися і провели кілька атак, які до успіху не привели.

На початку другого періоду «Донбас» отримав чисельну перевагу, проте отримав гол у свої ворота. Качан перехопив шайбу в зоні «Донбасу», і, обігравши Трифонова, зрівняв рахунок. На 30-й хвилині Пангелов-Юлдашев кинув по воротах «Білого Барса», шайба відскочила до Монса, який відправив її в сітку. А через 40 секунд Гребеник віддав під кидок Грабовецькому, і форвард «Білого Барса» знову зрівняв рахунок. За півтори хвилини до перерви «Донбас» знову повів у рахунку. Пересунько випередив захисника, скинув шайбу на Ляльку, який із забійної позиції розстріляв Полгороднік.

Перша половина заключного періоду пройшла за явної переваги господарів майданчика. Втілити ігрова перевага в гол хокеїсти «Донбасу» змогли на 49-й хвилині. Сигарьов підправив шайбу у ворота Полгородніка, підставивши ключку під дальній кидок Пангелова-Юлдашева. «Білий Барс» двічі поспіль грав у більшості, однак серйозних моментів біля воріт Трифонова не створив. «Донбас» без проблем привів матч до переможного кінця.

У третьому матчі дня, в Києві, «Сокіл» приймав херсонський «Дніпро». З моменту початку матчу пройшло тільки 42 секунди, а «Сокіл» вже повів у рахунку. У першій же атаці своєї команди відзначився Ступак. «Сокіл» продовжував атакувати, а ось «Дніпро» свій момент біля воріт суперника створив лише під кінець 9-ї хвилини. Дорофєєв потужним кидком перевірив надійність Кубрицький - голкіпер «Сокола» перевірку пройшов успішно. Команди обмінялися небезпечними кидками, змусивши попрацювати Кубрицького і Хомутова. А на 17-й хвилині «Сокіл» закинув вдруге. Гончаренко по центру викотився на ворота Хомутова, отримав передачу і відразу відправив шайбу у сітку.

Почався другий період з моменту біля воріт Кубрицький, на що «Сокіл» відповів небезпечним кидком Рубана. В середині періоду «Сокіл» на півтори хвилини отримав перевагу 5 на 3, але «Дніпро» грамотно оборонявся і не дозволив господарям майданчика збільшити рахунок. На 37-й хвилині «Сокіл» при грі в меншості заробив буліт, однак Гильманов не переграв Хомутова.

На початку третього періоду перевага 5 на 3 було вже у херсонського клубу, але, як і раніше «Сокіл», «Дніпро» більшістю не скористався. На 49-й хвилині захисники «Дніпра» забули Міхнова, який першим опинився у шайби і відправив її в ворота Хомутова. Швецов не реалізував вихід один на один з Кубрицький, упустивши шанс повернути інтригу в матч. За півтори хвилини до фінальної сирени «Дніпро» пропустив четверту шайбу. Рубан з флангу пройшов до воріт, і обігравши голкіпера, поставив ефектну крапку в матчі.

• «КрижаніВовки» - «Краматорськ» 2: 5 (0: 1, 0: 2, 2: 2);
  • «Донбас» - «Білий Барс» 4: 2 (1: 0, 2: 2, 1: 0);
  • «Сокіл» - «Дніпро» 4: 0 (2: 0, 0: 0, 2: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 24 січня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря»,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .