«Баварія» виграла Суперкубок УЄФА

Мюнхенська «Баварія» стала найсильнішою командою Європи, обігравши «Севілью» в матчі за Суперкубок.

Про всі значущі події матчу і його результат повідомляє Інформатор .

У четвер, 24 вересня, на стадіоні «Пушкаш-Арена» в Будапешті відбувся матч, який підвів підсумки минулого сезону у футбольній Європі. У поєдинку за Суперкубок УЄФА зустрілися переможець Ліги чемпіонів «Баварія» та найсильніший клуб Ліги Європи «Севілья». Трохи більше місяця тому команди стали володарями європейських трофеїв. «Севілья» у фіналі Ліги Європи з рахунком 3: 2 обіграла «Інтер», а «Баварія» у вирішальному поєдинку Ліги чемпіонів перемогла «ПСЖ» 1: 0. Обидві команди вже володіли Суперкубком УЄФА. Севілья завоювала трофей у 2006 році, а «Баварія» - у 2013.

У поєдинку за Суперкубок 2020 «Севілья» досить швидко повела в рахунку. Алаба в своєму штрафному не за правилами зустрів гравця іспанської команди, і Окампос, реалізувавши пенальті, вивів свою команду вперед. На 34-й хвилині Левандовські відгукнувся на закид у штрафну, і скинув м'яч під удар Горецьке. Гравець «Баварії» не схибив, встановивши паритет у матчі.

На початку другого тайму голкіпер «Баварії» Нойер перевів м'яча на кутовий після удару Де Йонга. На 58-й хвилині воротар «Севільї» Буну відбив удар Гнабрі, а добивання Сане заблокував гравець оборони. «Баварія» заробила досить небезпечний штрафний, але Алаба з дистанції в 21 метр пробив вище воріт. Далі гра проходила з деякою перевагою мюнхенської команди. А на 87-й хвилині Ен-Несірі міг принести перемогу «Севільї», але чудово зіграв Нойер, відбивши м'яча на кутовий. Нічия в основний час, і командам для з'ясування переможця довелося грати додаткові 30 хвилин.

На початку овертайму, після небезпечного удару Ен-Несірі, м'яч від рук Нойєра потрапив в штангу. А на 104-й хвилині подача кутового закінчилася ударом Алаби по воротах «Севільї». Буну удар парирував, але ніхто із захисників не зміг перешкодити Мартінесу головою відправити м'яча до воріт. «Баварія» взяла м'яч під свій контроль і впевнено довела поєдинок до переможного результату, вдруге в своїй історії завоювавши Суперкубок УЄФА.

• «Баварія» - «Севілья» 2: 1 (Горецький, 34, Мартінес, 104 - Окампос, 13 (з пен.);

Сезон 2019/20 офіційно завершено, а турніри нового європейського сезону набирають обертів. 29 і 30 вересня відбудуться матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів 2020/21. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати перших матчів раунду плей-офф Ліги чемпіонів і виступі «Колоса» і «Десни» в Лізі Європи .