«Баварія» перемагає «Ліон» та виходить до фіналу Ліги чемпіонів

Німецька команда очікувано розгромила «Ліон» та вийшла до фіналу Ліги чемпіонів, де її суперником стане «ПСЖ».

Про хід протистояння німецької та французької команд в півфіналі європейського турніру повідомляє Інформатор .

У середу, 19 серпня, відбувся другий матч стадії 1/2 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів, в якому, як і в першому півфіналі, зустрічалися німецька та французька команди. І якщо в матчі «ПСЖ» - «Лейпциг» фаворитом вважався французький клуб, що він успішно довів, розгромивши суперника 3:0,то в матчі «Баварія» - «Ліон» перевагу перед матчем віддавали представникам Німеччини.

Вже на початку поєдинку «Ліон» міг відкрити рахунок. На 4-й хвилині Депа проскочив двох захисників «Баварії», зблизився з Нойером та пробив в ближній кут, але у ворота не влучив. На 11-й хвилині в гру вступив голкіпер «Ліона», відбивши м'яч на кутовий після удару Горецьки. На 17-й хвилині ворота «Баварії» врятувала штанга. Екамбі в контратаці пройшов крізь оборону німецької команди, але з близької відстані пробив у каркас воріт. А через хвилину забила «Баварія». Гнабрі отримав м'яч на правому фланзі, протягнув його в центр, попутно зібравши біля себе кілька гравців оборони «Ліона», і точно пробив в лівий кут. На 24-й хвилині воротареві французів Лопеш знову довелося виручати команду після удару все того ж Гнабрі в нижній кут.

«Баварія» продовжила свої атаки на ворота «Ліона» і в одній з них м'яч після удару Левандовськи пройшов над поперечиною. На 33-й хвилині рахунок став 2: 0. Перішич прострілив у штрафну, де Левандовскі міг заносити м'яч в ворота, але зіграв не зовсім вдало і Лопеш удар відбив. Гнабрі виявився першим на відскоку, і забити йому ніхто перешкодити вже не зміг.

На початку другої половини Перішич виходив на ворота «Ліона» і пробив низом, але Лопеш зіграв надійно і м'яч забрав. На 59-й хвилині настала черга вже голкіпера мюнхенців продемонструвати свій клас. Після прострілу Ауара з лівого флангу Екамбі не зміг переграти Нойєра в очній дуелі. «Баварія» могла забивати на 78-й хвилині, будь Коутиньо трохи точніше. А так м'яч після його удару з лівого флангу штрафного майданчика пролетів повз дальню штангу. Трохи пізніше Коутиньо забив, але арбітр матчу взяття воріт не зафіксував через офсайд у Горецький. На 88-й хвилині відзначився головний бомбардир «Баварії». Левандовскі забив після точної подачі Кімміха зі штрафного.

«Ліон» - «Баварія» 0: 3 (Гнабрі, 18, 33, Левандовскі, 88).

23 серпня нас чекає чергове франко-німецьке протистояння. У фіналі Ліги чемпіонів зустрінуться «Баварія» і «ПСЖ». Інформатор розповість вам про хід фінального поєдинку.

Раніше ми повідомляли, що українські баскетбольні клуби дізналися своїх суперників в Кубку Європи ФІБА .