Баскетболісти «Дніпра» здобули чергову впевнену перемогу в Суперлізі

На цей раз жертвою дніпрян стали «Черкаські Мавпи».

Про перебіг подій в матчі баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

Команди баскетбольної Суперліги України провели матч чергового туру.

У четвер, 19 листопада, зустрілися команди з різних полюсів турнірної таблиці регулярного чемпіонату Суперліги. У «Дніпра» перед матчем в Черкасах було 8 перемог при одній програші, а у «Черкаських Мавп» - одна перемога і 9 поразок.

Рахунок в матчі відкрили гості, але вже через три хвилини «Черкаські Мавпи» вели 6: 2. «Дніпро» не поспішав включатися «на повну», і на 7-й хвилині програвав 6:10. Але все ж в першій чверті господарі поступилися 15:16.

На старті другої десятихвилинки «Дніпро» зробив ривок 6: 0, так що тренеру «Черкаських Мавп» довелося взяти тайм-аут. Гості продовжили набирати очки, і до середини чверті після точного дальнього кидка Шунделя перевага дніпрян становила + 13. І хоча черкаський клуб трохи скоротив різницю в рахунку, першу половину матчу вони програли 25:34.

Третю чверть «Дніпро» також почав з ривка, тільки тепер 9: 0. Господарі майданчика мало що могли протиставити «Дніпру», і до екватора третього відрізка матчу різниця в рахунку досягла 25 очок. Чверть «Дніпро» виграв більш ніж з дворазовою перевагою (32:15).

З огляду на загальну різницю в рахунку, заключна десятихвилинка перетворилася для «Дніпра» у тренування з підвищеною відповідальністю. Господарям вдалося трохи підібратися до суперника і виграти чверть 15: 8, але на загальний підсумок матчу це не вплинуло. «Дніпро» здобув дев'яту перемогу в сезоні, на цей раз з різницею у 19 очок.

• «Черкаські Мавпи» - «Дніпро» 55:74 (15:16, 10:18, 15:32, 15: 8);

Наступні поєдинки Суперліги відбудуться 20 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинках Ліги Націй,про перемогу молодіжної збірної Україна над Північною Ірландією,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .