Головна
Світ
10:57, 19 Грудень
Информатор UA

Интро

Активність виверження вулкану Кумбре-В'єха на Канарському острові Ла-Пальма поступово знижується. Вулкан більше не випускає лави або газів, також на острові майже не відчуваються землетруси. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на El Pais . Частина евакуйованих жителів острова вже повернулася додому. Але близько 6 500 людей все ще не можуть повернутися до своїх домівок або те, що від них залишилося. Лава пошкодила 1 646 будівель, 1 318 з яких були житловими, а також 73 кілометри доріг і 12 211 квадратних метрів землі, зокрема 369 гектарів орних земель на острові, де туризм і сільське господарство є рушійною силою економіки. За даними влади острова, 2 329 осіб втратили власність, близько 500 живуть в готелях. Також є цілі райони, де люди живуть в автобудинках та у пластикових наметах після того, як втратили свої будинки. Багато хто з них побоюється, що після закінчення виверження вулкану та втрати уваги ЗМІ їх тяжке становище проігнорують державні органи. До слова, після трьох місяців виверження мешканці острова знову намагаються звикнути до тиші. Нагадаємо, виверження вулкану розпочалося приблизно о 15.15 за місцевим часом 19 вересня. Потоки лави вистрілили у повітря, після чого стрімким потоком рушили вниз схилом. Вулкан знаходився на великій відстані від населеної частини острова, завдяки чому місцеві жителі мали достатньо часу, щоб евакуюватися. Крім того, на острові існує загроза вибухів та викидів токсичних газів. . Також на острові зафіксували низку землетрусів та сильних блискавок . Також інформатор писав, що французький астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Томас Песке зробив знімок нічного виверження вулкану на Канарських островах. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Активність вулкану на Канарських островах поступово знижується

Читать на русском
Активність вулкану на Канарських островах поступово знижується

Лава пошкодила 1 646 будівель на острові

Активність виверження вулкану Кумбре-В'єха на Канарському острові Ла-Пальма поступово знижується. Вулкан більше не випускає лави або газів, також на острові майже не відчуваються землетруси.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на El Pais .

Частина евакуйованих жителів острова вже повернулася додому. Але близько 6 500 людей все ще не можуть повернутися до своїх домівок або те, що від них залишилося. Лава пошкодила 1 646 будівель, 1 318 з яких були житловими, а також 73 кілометри доріг і 12 211 квадратних метрів землі, зокрема 369 гектарів орних земель на острові, де туризм і сільське господарство є рушійною силою економіки.

За даними влади острова, 2 329 осіб втратили власність, близько 500 живуть в готелях. Також є цілі райони, де люди живуть в автобудинках та у пластикових наметах після того, як втратили свої будинки. Багато хто з них побоюється, що після закінчення виверження вулкану та втрати уваги ЗМІ їх тяжке становище проігнорують державні органи.

До слова, після трьох місяців виверження мешканці острова знову намагаються звикнути до тиші.

Нагадаємо, виверження вулкану розпочалося приблизно о 15.15 за місцевим часом 19 вересня. Потоки лави вистрілили у повітря, після чого стрімким потоком рушили вниз схилом. Вулкан знаходився на великій відстані від населеної частини острова, завдяки чому місцеві жителі мали достатньо часу, щоб евакуюватися.

Крім того, на острові існує загроза вибухів та викидів токсичних газів. .

Також на острові зафіксували низку землетрусів та сильних блискавок .

Також інформатор писав, що французький астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Томас Песке зробив знімок нічного виверження вулкану на Канарських островах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.