"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Події цього дня
Традиційно щороку 3 лютого в світі відзначають Всесвітній день боротьби з ненормативною лексикою. Таке свято заснували з метою виховати культуру спілкування у дітей і зменшити використання лихослів'я у дорослих. Тому що, як відомо, дорослі є прикладом для молодого покоління.
Також цей день запам'ятався кількома важливими подіями. А ще 3 лютого народилися багато знаменитих людей. Інформатор розповість докладніше про цей день.
Щорічно 3 лютого відзначають Всесвітній день боротьби з ненормативною лексикою.
Ненормативна лексика існує в кожній мові, люди використовують її для словесного вираження агресії. Ненормативні слова заважають грамотній і культурній мови, а ще сигналізують про психологічні проблеми. Негативні слова примножують негатив в нашому житті.
Але існує також інша думка: нецензурна лексика допомагає виплеснути агресію швидко і безпечно для оточуючих нас людей. Вчені говорять, що вживання ненормативних слів говорить про щирість і емоційність особистості. Дослідження вчених показали, що лайка допомагає вивільняти емоції і навіть зробити людину більш стійкою до болю.
Анастасія, Анна, Євген, Іван, Ілля, Максим.